Aktuelle nyheder om byggebranchen

BygTek har i godt 40 år taget pulsen på den danske byggebranche.

Vi dækker byggebranchen fra A-Z alle hverdage, her på vores internetportal.

10 gange om året udkommer BygTek som avis i et oplag på over 20.000 stk. til byggebranchens aktører som håndværksmestre, entreprenører, svende, arkitekter mv.


Mediekonsulenter

Kim Anker, Salgschef
Tlf +45 46 93 66 22
Mail: anker@odsgard.dk

Michael Staal, Salgschef
Tlf. +45 46 93 66 21
Mail: staal@odsgard.dk

Ralph Olsen
Tlf. +45 46 93 66 07
Mail: olsen@odsgard.dk

Jeanette Bernth Schüssel
Tlf. +45 46 93 66 31
Mail: jeanette@odsgard.dk

Nikolaj Jonasson
Tlf. +45 46 93 66 39
Mail: nj@odsgard.dk

Redaktion

Chefredaktør Michael Rughede
Mail: rughede@odsgard.dk

Johannes Nørgård, journalist (DJ)
Mail: johannes@odsgard.dk

Kenneth Jørgensen, journalist (DJ)
Mail: kenneth@odsgard.dk

Louise Skjellum Strøbech, journalist (DJ)
Mail: louise@odsgard.dk

Ansv. redaktør Michael Odsgard