Aktuelle nyheder

Kontakt

Kontakt BygTek

BygTek har siden 1982 taget pulsen på byggebranchen og dansk byggeri. Her finder du nyheder om branchens rolle i forhold til vores samfund, arkitektur og politiske initiativer.

BygTek er i dag en nyhedsportal med daglige nyheder blandt andet fra vores egen redaktion på Christiansborg, nyhedsbrev til 25.000 modtager, der udkommer alle hverdage og en række aviser på print, som udkommer på månedlig basis.

BygTek ejes af ODSGARD A/S, der er et moderne mediehus, som udgiver en lang række medier.

Har du spørgsmål er du velkommen til at kontakte os


Mediekonsulenter (Annoncering)

Ralph Olsen
Tlf +45 46 93 66 07
olsen@odsgard.dk

Kim Anker, Salgschef
Tlf +45 46 93 66 22
anker@odsgard.dk

Michael Staal, Salgschef
Tlf. +45 46 93 66 21
staal@odsgard.dk

Redaktion (Redaktionelt indhold)

Johannes Nørgård, journalist (DJ)
johannes@odsgard.dk

Kenneth Jørgensen, journalist (DJ)
kenneth@odsgard.dk

Louise Skjellum Strøbech, journalist (DJ)
louise@odsgard.dk

Dan Bjerring, journalist (DJ) (Christiansborg redaktionen)
bjerring@odsgard.dk

Jørli Petersen, journalist (DJ) (Biler)
joerli@bursd.com

Ansvarshavende redaktør Michael Odsgard
redaktion@odsgard.dk

Abonnement på print

Har du spørgsmål omkring dit abonnement på print, så skriv venligst en mail til abonnement@odsgard.dk

Øvrige henvendelser

ODSGARD A/S
Stationsparken 25, 2. sal
2600 Glostrup
tlf. 43 43 29 00
Mere info på Odsgard.dk